TRIAD

Všetko Vaše audio pod úplnou kontrolou.

Značka Control4 Vám prináša v podobe produktovej rady TRIAD úplnú kontrolu nad Vašim domácim audio systémom. Či už máte audiozónu jednu alebo ich máte 8, s produktmi TRIAD získavate na jednej strane úplnú kontrolu a flexibilitu a na strane druhej bezkonkurenčnú kvalitu zvuku.

Produkty TRIAD sú určené ako pre obyčajných užívateľov domácností, tak aj pre audiofilov, ktorí si potrpia na vysokej kvalite prehrávanej hudby. So zosilovačmi, prepínačmi a reproduktormi TRIAD môžete bezproblémov zrealizovať projekt domáceho kina (reálneho domáceho kina, nie riešenia do presklenej obývačky) aj u Vás doma.

TRIAD prináša možnosť úplnej kustomizácie všetkých reproduktorov – od ich povrchovej úpravy presne podľa Vášho nábytku až po šírku soundbaru pod Váš televízor upravenú presne na šírku Vášho televízora.

Narozdiel od produktov pre bezdrôtové riešenie, si produkty Control4 (do ktorých patrí aj produktová rada TRIAD) od nás nemôžete zakúpiť samostatne pre DIY projekty alebo ako doplnok k Vášmu už existujúcemu riešeniu. Všetky prvky inteligentnej domácnosti a automatizácie Control4 musia byť nainštalované a nakonfigurované certifikovaným dealerom. Máte záujem o produkty Control4 či ďalšie pre svoju domácnosť? Kontaktujte nás!

Produkty TRIAD

(pre zobrazenie viacero obrázkov kliknite na každý obrázok)

ZOSILOVAČE, PREPÍNAČE, REPRODUKTORY

Riadiaca jednotka je srdcom aj mozgom každej inteligentnej inštalácie. Na výber máme hneď niekoľko možností, z ktorých sa dá vybrať na základe náročnosti inštalácie a špecifických potrieb zákazníka. Control4 ponúka riadiace jednotky s označením EA-1, EA-3, EA-5, CA-1 a CA-10. Ich špecifické funkcie poznať nemusíte – my, ako dodávateľ riešenia pre Vašu domácnosť vyberieme tú najvhodnejšiu (tie najvhodnejšie), čím zabezpečíme bezproblémový chod Vašej inteligentnej domácnosti.

Pozrite si ďalšie značky z nášho portfólia