KÁBLOVÉ RIEŠENIE

Control4 inteligentná domácnosť od INTELIDOM.sk

Prémiové riešenie, ktoré je o level vyššie ako všetky ostatné riešenia inteligentnej domácnosti dostupné u nás.

Control4 inteligentná domácnosť Vám umožňuje zakomponovať do svojho systému takmer akékoľvek zariadenie z Vašej domácnosti. Vďaka tomuto systému máte možnosť dokonale ovládať svoje audio/video zariadenia (samozrejmosťou je multiroom streaming), osvetlenie, kúrenie, chladenie, tienenie, zavlažovanie a množstvo ďalších vecí.

Control4 Vám naviac ponúka neuveriteľne prívetivé, intuitívne a plne prispôsobiteľné používateľské rozhranie, vďaka ktorému sa kontrola nad Vašou domácnosťou stane jednoduchou, prehľadnou a vždy dostupnou.

NEEO - dotykový ovládač inteligentnej domácnosti Control4

V rámci inštalácií systému Control4 využívame jedny z najkvalitnejších značiek vo svojej oblasti, ako napr. Pakadge pre sieťové riešenia, Integra, Triad a Amina pre A/V riešenia, high-end zbernicové vypínače Ekinex, výjazdy televízií a projektorov Nexus 21, ale aj ďalšie produkty, ako napr. prémiové projektory a v našich elektroinštaláciách najčastejšie využívame KNX štandard.

Chcete sa dozvedieť viac o inteligentom riešení Control4? Kliknite nižšie a budete presmerovaní na detailné informácie, vďaka ktorým uvidíte, čo všetko je možné zakomponovať do inteligentnej domácnosti riadenej systémom Control4.

ZÍSKAŤ KOMPLETNÉ INFO

KOMPLETNÝ SERVIS

Ponúkame Vám kompletné zabezpečenie inteligentnej domácnosti a pravidelnú starostlivosť.

Pri realizácii našich inteligentných systémov poskytujeme komplexné služby, ktoré zahŕňajú jej naplánovanie, zrealizovanie elektroinštalácie, pripojenie všetkých zariadení k našej riadiacej jednotke, vytvorenie kompletnej štruktúry domácnosti v riadiacom systéme, naprogramovanie systému podľa požiadaviek zákazníka a v neposlednom rade pravidelnú starostlivosť o systém.

Control4 od INTELIDOM.sk

Ako prebieha proces realizácie inteligentnej domácnosti?

Proces realizácie inteligentnej domácnosti prebieha v 4 základných krokoch. Aj keď to môže vyzerať, že teda vytvorenie inteligentného riešenia je jednoduchou záležitosťou, tak vedzte, že to až tak veľmi neplatí. Ak má byť inteligentná domácnosť navrhnutá, zrealizovaná a prispôsobená čo najdokonalejšie Vašim potrebám a predstavám, vyžaduje si naozaj precízny proces prípravy v spolupráci s Vami a perfektnú realizáciu. Ani konfigurácia systému nie je otázkou pár minút až hodín, ide predsa o vdýchnutie duše do celého systému a vyžaduje sa Vaša čo najaktívnejšia spolupráca – lebo veď všetko budeme programovať tak, aby to splnilo Vaše predstavy.

1/4

ÚVODNÁ KONZULTÁCIA

Pri prvom stretnutí Vám dôkladne predstavíme naše riešenia a to isté budeme chcieť od Vás – dôkladne predstaviť Váš projekt, Vaše očakávania, Vaše potreby, Vaše požiadavky.

2/4

NÁVRH RIEŠENIA

Následne Vám pripravíme návrh riešenia Vašej inteligentnej domácnosti presne podľa zistených faktov z konzultácie. Tento Vám predstavíme spolu s cenovou ponukou.

3/4

INŠTALÁCIA

Po vyladení oboch prípravných fáz sa dostávame k fáze realizačnej, ktorá prebieha v rôznych fázach – od elektroinštalácie, cez prípravu A/V a skrytých zariadení, až po inštaláciu koncových zariadení.

4/4

KONFIGURÁCIA SYSTÉMU

Posledný krok pred tým, ako si budete môcť začať plnými dúškami užívať svoju inteligentnú domácnosť, je konfigurácia systému. Ide vlastne o nastavenie celého systému presne podľa Vašich potrieb.

ZÍSKAŤ CENOVÚ PONUKU ZDARMA

Máte záujem? Chcete viac info?