KÁBLOVÉ RIEŠENIE

Control4 inteligentná domácnosť od INTELIDOM.sk

Prémiové riešenie, ktoré je o level vyššie ako všetky ostatné riešenia inteligentnej domácnosti dostupné u nás.

Control4 inteligentná domácnosť Vám umožňuje zakomponovať do svojho systému takmer akékoľvek zariadenie z Vašej domácnosti. Vďaka tomuto systému máte možnosť dokonale ovládať svoje audio/video zariadenia (samozrejmosťou je multiroom streaming), osvetlenie, kúrenie, chladenie, tienenie, zavlažovanie a množstvo ďalších vecí.

Control4 Vám naviac ponúka neuveriteľne prívetivé, intuitívne a plne prispôsobiteľné používateľské rozhranie, vďaka ktorému sa kontrola nad Vašou domácnosťou stane jednoduchou, prehľadnou a vždy dostupnou.

NEEO - dotykový ovládač inteligentnej domácnosti Control4

V rámci inštalácií systému Control4 využívame jedny z najkvalitnejších značiek vo svojej oblasti, ako napr. Pakadge pre sieťové riešenia, Integra, Triad a Amina pre A/V riešenia, high-end zbernicové vypínače Ekinex, výjazdy televízií a projektorov Nexus 21, ale aj ďalšie produkty, ako napr. prémiové projektory a v našich elektroinštaláciách najčastejšie využívame KNX štandard.

Chcete sa dozvedieť viac o inteligentom riešení Control4? Kliknite nižšie a budete presmerovaní na detailné informácie, vďaka ktorým uvidíte, čo všetko je možné zakomponovať do inteligentnej domácnosti riadenej systémom Control4.

ZÍSKAŤ KOMPLETNÉ INFO

KOMPLETNÝ SERVIS

Ponúkame Vám kompletné zabezpečenie inteligentnej domácnosti a pravidelnú starostlivosť.

Pri realizácii našich inteligentných systémov poskytujeme komplexné služby, ktoré zahŕňajú jej naplánovanie, zrealizovanie elektroinštalácie, pripojenie všetkých zariadení k našej riadiacej jednotke, vytvorenie kompletnej štruktúry domácnosti v riadiacom systéme, naprogramovanie systému podľa požiadaviek zákazníka a v neposlednom rade pravidelnú starostlivosť o systém.

Control4 od INTELIDOM.sk

BEZDRÔTOVÉ RIEŠENIE

Produkty Fibaro na INTELIDOM.sk - bezdrôtová inteligentná domácnosť

Bezdrôtové riešenie inteligentnej domácnosti, ktoré si nevyžaduje žiadne špeciálne stavebné úpravy a špeciálnu elektroinštaláciu.

Inteligentná domácnosť komunikujúca prostredníctvom protokolov Z-Wave, ZigBee, WiFi, Bluetooth a iných je vhodná do každého typu domácnosti. Jej hlavnou výhodou je možnosť inštalácie aj do už zrealizovaných stavieb bez potreby akýchkoľvek búracích prác a modularita, vďaka ktorej si sami určíte tempo, akým začnete budovať inteligenciu vo svojej domácnosti. Vybrať si môžete z viacerých riadiacich jednotiek a vôbec sa nemusíte pridržiavať jednej značky.

Fibaro - bezdrôtové riešenie inteligentnej domácnosti

Vďaka otvorenosti tohto systému môžete kombinovať rôzne výrobky od rôznych výrobcov a teda nemusíte mať strach o to, či konkrétny výrobca má aj moduly, ktoré by ste zrovna potrebovali – jednoducho si kúpite modul iného výrobcu, ktorý spĺňa Vaše požiadavky. Systém bol pôvodne navrhnutý ako DIY (urob si sám), ale jeho komplexnosť dávno presiahla jeho jednoduchosť a pre správne fungovanie domácnosti je využitie služieb profesionálov pri jeho inštalácii viac ako vhodná.

Chcete sa dozvedieť viac o bezdrôtovom inteligentom riešení? Kliknite nižšie a budete presmerovaní na detailné informácie, vďaka ktorým uvidíte, čo všetko je možné zakomponovať do bezdrôtovej inteligentnej domácnosti.

ZÍSKAŤ KOMPLETNÉ INFO

Máte záujem? Chcete viac info?

Ako prebieha proces realizácie inteligentnej domácnosti?

Proces realizácie inteligentnej domácnosti prebieha v 4 základných krokoch. Aj keď to môže vyzerať, že teda vytvorenie inteligentného riešenia je jednoduchou záležitosťou, tak vedzte, že to až tak veľmi neplatí. Ak má byť inteligentná domácnosť navrhnutá, zrealizovaná a prispôsobená čo najdokonalejšie Vašim potrebám a predstavám, vyžaduje si naozaj precízny proces prípravy v spolupráci s Vami a perfektnú realizáciu. Ani konfigurácia systému nie je otázkou pár minút až hodín, ide predsa o vdýchnutie duše do celého systému a vyžaduje sa Vaša čo najaktívnejšia spolupráca – lebo veď všetko budeme programovať tak, aby to splnilo Vaše predstavy.

1/4

ÚVODNÁ KONZULTÁCIA

Pri prvom stretnutí Vám dôkladne predstavíme naše riešenia a to isté budeme chcieť od Vás – dôkladne predstaviť Váš projekt, Vaše očakávania, Vaše potreby, Vaše požiadavky.

2/4

NÁVRH RIEŠENIA

Následne Vám pripravíme návrh riešenia Vašej inteligentnej domácnosti presne podľa zistených faktov z konzultácie. Tento Vám predstavíme spolu s cenovou ponukou.

3/4

INŠTALÁCIA

Po vyladení oboch prípravných fáz sa dostávame k fáze realizačnej, ktorá prebieha v rôznych fázach – od elektroinštalácie, cez prípravu A/V a skrytých zariadení, až po inštaláciu koncových zariadení.

4/4

KONFIGURÁCIA SYSTÉMU

Posledný krok pred tým, ako si budete môcť začať plnými dúškami užívať svoju inteligentnú domácnosť, je konfigurácia systému. Ide vlastne o nastavenie celého systému presne podľa Vašich potrieb.

ZÍSKAŤ CENOVÚ PONUKU ZDARMA