ekinex

Zbernicové vypínače v dokonalom dizajne.

Zbernicové vypínače ekinex, používané v našich inštaláciách s KNX štandardom sú elegantným a maximálne funkčným spôsobom ovládania čohokoľvek vo Vašej domácnosti.

Časy, keď ste mali 3, 4, či 6 ba dokonca aj 8 vypínačov v rade, sú už dávno za nami. So zbernicovým vypínačom dokážete v rámci jedného vypínača využiť až 8 programovateľných tlačidiel.

Okrem variability využitia jednotlivých tlačidiel, si môžete zvoliť aj ich počet a rozmiestnenie. Naviac si každé tlačítko môžete úplne prispôsobiť vygravírovaním nápisov či ikon podľa svojich požiadaviek.

Materiály, z ktorých sa vypínače ekinex vyrábajú, sú veľmi kvalitné a v podstate je možnosť vybrať si akýkoľvek materiál a aj farebné prevedenie. Prémiovou ponukou je materiál Fenix NTM, ktorý má množstvo vlastností, o ktorých sa Vám pri obyčajných vypínačoch ani len nesnívalo – je nepoškriabateľný, antibakteriálny, nezanecháva odtlačky prstov, nereflektuje svetlo a pod.

Narozdiel od produktov pre bezdrôtové riešenie, si produkty Control4 od nás nemôžete zakúpiť samostatne pre DIY projekty alebo ako doplnok k Vášmu už existujúcemu riešeniu. Všetky prvky inteligentnej domácnosti a automatizácie Control4 musia byť nainštalované a nakonfigurované certifikovaným dealerom. Máte záujem o produkty Control4 či ďalšie pre svoju domácnosť? Kontaktujte nás!

Produkty ekinex

(pre zobrazenie viacero obrázkov kliknite na každý obrázok)

FF – FORM

FF – NF

FF – FLANK

FF – DEEP

FF – SURFACE

71 – FORM

71 – NF

71 – FLANK

71 – DEEP

FF – SURFACE

Zbernicové vypínače ekinex na INTELIDOM.sk

Pozrite si ďalšie značky z nášho portfólia