pakedge

Profesionálne riešenie Vašich sieťových inštalácií.

Ako zabezpečíte s toľkými zariadeniami používanými simultánne, ktoré masívne zaťažujú Vašu domácu sieť, optimálnu výkonnosť každý deň? Stabilita siete a jej sila sú kritické a Vy by ste sa nemali uspokojiť s podradnou kvalitou bezdrôtového pripojenia. Bezdrôtové siete a routery Pakedge pracujú spolu tak, aby Vám priniesli vysoké rýchlosti, spoľahlivosť a konzistentný výkon v špičke.

Tak ako internet je elektronickým impulzom, ktorý vnáša život do Vašej pripojenej domácnosti, tak je sieť centrálnym nervovým systémom, ktorý prenáša dôležité informácie do všetkých Vašich pripojených zariadení.

V dnešnom neustále pripojenom svete stále viac a viac zariadení funguje online, hlavne v našich domácnostiach a teda je oveľa dôležitejšie ako kedykoľvek doteraz, aby ste mali robustnú, vysoko-výkonnú domácu sieť, na ktorú sa môžete spoľahnúť. A to vždy!

Či už máte len niekoľko online zariadení alebo Vaša domácnosť prekypuje automatizáciou a inteligentnými zariadeniami, Pakedge Vám prináša sofistikovanú sieť a produkty najvyššej kvality – všetko navrhnuté pre uspokojenie unikátnych potrieb vo Vašej pripojenej domácnosti.

Routery, switche a prístupové body Pakedge ponúkajú pokročilé vlastnosti, ktoré umožňujú systému Control4 vyšperkovať Vašu inteligentnú domácnosť k dokonalosti.

Narozdiel od produktov pre bezdrôtové riešenie, si produkty Control4, pod ktoré patrí aj produktová rada Pakedge, od nás nemôžete zakúpiť samostatne pre DIY projekty alebo ako doplnok k Vášmu už existujúcemu riešeniu. Všetky prvky sieťových inštalácií, inteligentnej domácnosti a automatizácie Control4 musia byť nainštalované a nakonfigurované certifikovaným dealerom. Samozrejme môžete si u nás objednať aj len vykonanie sieťových inštalácií bez inteligentnej domácnosti. Máte záujem o produkty Control4 či ďalšie pre svoju domácnosť? Kontaktujte nás!

Produkty pakedge

(pre zobrazenie viacero obrázkov kliknite na každý obrázok)

ROUTER

Váš router je pripojený k Vášmu poskytovateľovi internetových služieb a správa sa ako mozog Vašej siete tým, že smeruje dáta do správneho zariadenia. Aby ste dostali maximum zo svojej siete, potrebujete router, ktorý dokáže zniesť širokopásmový multimediálny prenos s nízkou latenciou. Presne také zariadenia Vám Pakedge ponúka.

SWITCH

Switche vyťažia naozajstný výkon z Vašich pripojených zariadení, aby umožnili flexibilitu káblových pripojení a dokonca aj napájajú Vaše zariadenia. Switche Pakadge sú navrhnuté tak, aby spracovávali toky sieťovej prevádzky AV neuveriteľne vysokými rýchlosťami a eliminovali oneskorenie, chvenie a ukladanie do vyrovnávacej pamäte pri streamovaní zvuku a videa.

BEZDRÔTOVÁ SIEŤ

Pakedge bezdrôtový ovládač prehľadá vaše miestne prostredie, aby prispôsobil a optimalizoval váš bezdrôtový výkon, zatiaľ čo prístupové body poskytujú pokrytie v celej domácej a podnikovej bezdrôtovej komunikácii medzi všetkými zariadeniami v sieti. V rámci bezdrôtovej siete Získavate možnosť rozmiestniť prístupové body bezdrôtového pripojenia po celej domácnosti a to v interiéri, ako aj v exteriéri.

PDU

PDU (power distribution unit – jednotka distribúcie energie) od Pakadge Vám ponúka bezpečnú spravovateľnú distribúciu energie pre Vaše pripojené zariadenia.

Pozrite si ďalšie značky z nášho portfólia