Aquavision

Zrkadlové a vodeodolné televízie.

Britský výrobca Aquavision je lídrom na trhu s vodeodolnými, zrkadlovými a do steny integrovanými televízormi. Zameriava sa na produkty vhodné do miestností s vysokou vlhkosťou, ktoré nachádzajú svoje uplatnenie aj na iných miestach.

Zrkadlové televízory Aquavision sú určené pre najnáročnejších zákazníkov, ktorí vyžadujú dokonalé prispôsobenie či skrytie televízora. Svoje čpecifické vlastnosti ponúkajú v širokej škále prevedení s rôznymi úpravami povrchov, rámčekov či farieb. Dostupné su vo veľkostiach od 16 do 60 palcov. Aquavision ako prvý výrobca ponúka voduvzdorné televízie s rozlíšením 4K.

Tento nekompromisný luxus nachádza svoje miesto od kúpeľní a bazénov, cez kuchyne a obývacie izby, až po spáľne, zasadačky či jachty. Elegantné zrkadlo sa ako kúzlom premení na televíziu. Kombinácia čistého dizajnu v kombinácii s vynikajúcou praktickosťou. Zrkadlové televízie Aquavision sú úplne vodotesné (krytei IP65) a obsahujú množstvo inovatívnych prvkov, ako napríklad vyhrievanie obrazovky, bezpečné napájanie nízkym napätím a dizajn pre jednoduchú inštaláciu s malou hĺbkou zapustenia.

Svoje produkty Aquavision vyvíja a vyrába v Anglicku už od roku 1997. Vďaka neustálemu rozvoju a skúsenostiam sa stal svetovým lídrom na tomto trhu a dočkal sa množstva nie príliš vydarených kópií. Svoje popredné postavenie si zvláda udržať aj vďaka prvotriednej kvalite a širokému spektru príslušenstva. Pre využitie v kúpeľni je dôležité napríklad vodeodolný diaľkový ovládač, ktorým môžete televíziu ovládať priamo z vane. Ďalšie príslušenstvo umožní v televízii sledovať obsah z najrôznejších zdrojov, napríklad z Vášho centrálneho úložiska (NAS), doplniť obrazovku neviditeľnými reproduktormi či štýlovým podsvietením a úplne ju integrovať do systému inteligentného bývania.

Narozdiel od produktov pre bezdrôtové riešenie, si produkty Control4 (taktiež aj Aquavision) od nás nemôžete zakúpiť samostatne pre DIY projekty alebo ako doplnok k Vášmu už existujúcemu riešeniu. Všetky prvky inteligentnej domácnosti a automatizácie Control4 musia byť nainštalované a nakonfigurované certifikovaným dealerom. Máte záujem o produkty Control4 či ďalšie pre svoju domácnosť? Kontaktujte nás!

Produkty Aquavision

Pozrite si ďalšie značky z nášho portfólia