NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI

Inteligentná domácnosť Control4 koordinuje technológie vo Vašom živote tak, aby boli zdrojom príjemných zážitkov. Umožňuje im pohodlne splynúť s Vašim životným štýlom a uľahčí Vašej rodine ich používanie. Jedným dotykom stlmíte svetlá, pustíte hudbu, zvýšite teplotu, zamknete vchodové dvere a zabezpečíte svoj dom. Alebo Váš dom môže reagovať na Váš časový program či Vašu polohu a fungovať úplne automaticky.

Control4 Vám do Vašej domácnosti prináša komfort
Prenosný ovládací panel od Control4

Dnes je všade množstvo inteligentných zariadení – televízie, termostaty, zámky, dokonca aj žiarovky môžete ovládať zo svojho telefónu. Všetky tieto zariadenia pracujú samostatne správne. Ale až keď ich prepojíte do jedného harmonického celku spoznáte pravú symfóniu technológií, ktoré spolupracujú v perfektnom súlade.

Control4 prepája prakticky všetky zariadenia vo Vašej domácnosti. Vytvorí tak pre Vás jedinečný zážitok z ovládania domácnosti, ušitý na mieru práve Vašim potrebám. Maximalizujte svoj komfort, pohodlie, zábavu a v neposlednom rade kľud na duši, pretože všetko máte pod kontrolou.

S našou pomocou rozšírite a upravíte svoju domácnosť tak, aby vyhovovala Vašim súčasným i budúcim potrebám.

OSVETLENIE

Inteligentné osvetlenie v rámci Vašej domácnosti sa nevyznačuje len možnosťou vzdialeného ovládania, ale hlavne automatizáciou. Aj keď v tomto prípade sa bavíme o neuveriteľne komplexných možnostiach vzdialeného ovládania, keďže máte možnosť ovládať osvetlenie v celom svojom dome pomocou jediného vypínača, alebo prostredníctvom aplikácie. A automatizácia je už len čerešničkou na torte. Nastavte si osvetlenie tak, ako chcete aby sa správalo a už viac naň nebudete musieť myslieť.

ZISTIŤ VIAC

KÚRENIE A CHLADENIE

Načo by nám bola inteligentná domácnosť, ak by nevedela zabezpečiť úplný komfort v našej domácnosti? S inteligentnými riešeniami od nás získavate kompletnú kontrolu nad vykurovaním, chladením ale aj tienením v celej svojej domácnosti. Návrat do chladného alebo prehriateho domova Vám už nikdy nebude hroziť. A čo tak komfortné prebúdzanie sa pomocou slnečných lúčov prenikajúcich cez pomaly zdvíhajúce sa žalúzie? Toto všetko je len zlomok toho, čo Vám v tejto oblasti dokáže naša inteligentná domácnosť ponúknuť.

ZISTIŤ VIAC

MULTIMÉDIÁ

Ste hudbofil alebo videofil? Ak áno, Control4 je tu práve pre Vás! Ak nie, tak s Control4 sa ním stanete! Najsilnejšou konkurenčnou výhodou systému Control4 je jednoznačne audio/video distribúcia a menežment všetkých multimediálnych zariadení naprieč celou Vašou domácnosťou. Predstavte si jedno centrálne miesto, na ktorom máte umiestnené všetky zdroje, a z ktorého sa distribuuje obraz a zvuk do ktorejkoľvek hudobnej zóny či videozóny. Alebo kľudne aj do viacerých. A to sme ešte nespomenuli skryté reproduktory…

ZISTIŤ VIAC

BEZPEČNOSŤ

Ak sa pozrieme na inteligentnú domácnosť ako na súbor funkcií, tak určite jednou z najdôležitejších je práve bezpečnosť. S inteligentnou domácnosťou Control4 máte nielen nad všetkým kontrolu, ale získavate aj totálny prehľad o svojej domácnosti a o tom, čo sa v nej aktuálne deje. Kamery, videovrátnik, rôzne senzory či detektory – všetky tieto zariadenia Vám prinesú pokoj na duši. Nehovoriac o tom, že systém Control4 Vám posšle upozornenie vždy, keď je bezpečnosť Vás či Vašich najbližších v ohrození.

ZISTIŤ VIAC

OVLÁDANIE

Určite to poznáte aj Vy. V našich domácnostiach sa nachádza množstvo zariadení, s miliónom potrebných diaľkových ovládačov a s desiatkami aplikácií v našom smartfóne. Tak s tým je koniec. Dovolíme si povedať, že Control4 ovládanie inteligentnej domácnosti priviedol k dokonalosti – celú svoju domácnosť ovládate z jedného diaľkového ovládača! Poprípade môžete zvoliť dotykové panely a je len na Vás, či zvolíte jeden centrálny alebo jeden v každej miestnosti. Samozrejme každý prispôsobený potrebám v danej miestnosti!

ZISTIŤ VIAC

INTERCOM ANYWHERE

Predstavte si, že máte dotykové panely rozmiestnené vo viacerých miestnostiach Vašej domácnosti. Systém Control4 Vám v takomto prípade umožňuje zavolať z jedného panelu na druhý! Ba čo viac, s aplikáciou Intercom Anywhere vo Vašom smartfóne môžete pokojne zavolať domov – Váš hovor sa okamžite objaví na dotykovom paneli a môžete komunikovať! Túto super vychytávku môžete využiť napríklad na kontrolu detí či celej domácnosti!

ZISTIŤ VIAC

ELEKTROINŠTALÁCIA

Inteligentná elektroinštalácia je základom našich inteligentných riešení Control4, v ktorých je zakomponované viac ako len A/V. Pre inteligentnú elektroinštaláciu využívame ako moduly Control4, tak aj moduly KNX. Samozrejmosťou, či vlastne nevyhnutnosťou pri našich riešeniach je realizácia sieťovej infraštruktúry. Vďaka značke Pakedge sme schopní vytvoriť veľmi spoľahlivé, bezpečné a kvalitné riešenie domácej či firemnej siete, vďaka ktorému sme schopní riešiť vzniknuté problémy vzdialeným prístupom.

ZISTIŤ VIAC

KAMEROVÝ SYSTÉM

V dnešnej dobe sa stáva kamerový systém akýmsi štandardom pri všetkých novostavbách. V našej ponuke nájdete samozrejme aj realizáciu kamerového systému, ktorý Vám zabezpečí maximálny stupeň ochrany pre neželanou návštevou. Kamerový systém samozrejme kompletne zakomponujeme do systému inteligentnej domácnosti Control4 presne tak, aby ste mali vždy všetko jendoducho dostupné z jedného miesta. Je na Vás, ktorú verziu z nami ponúkaných kamerových systémov si vyberiete. V našich inštaláciách využívame kamerový systém HikVision pre privátnych klientov a Avigilon, využívaný primárne pre korporátnych klientov.

SIEŤOVÁ INFRAŠTRUKTÚRA

Základom kvalitne fungujúcej, spoľahlivej a robustnej inteligentnej domácnosti je špičková, stabilná a robustná sieťová infraštruktúra. Naše riešenia opierame o produkty značky Pakadge, ktoré v symbióze so systémom Control4 tvoria neuveriteľne stabilné a bezpečné prostredie inteligentnej domácnosti. Vždy je ideálne, ak si kompletne realizujeme aj sieťovú infraštruktúru – nič nás neprekvapí a všetko je prispôsobené tomu, aby systém kompletne spolupracoval a podporoval systém automatizácie Control4.

ZISTIŤ VIAC

Produkty tej najvyššej kvality

V rámci našich inštalácií Control4 využívame produkty od nižšie zobrazených výrobcov, ale aj od mnohých ďalších, ktorí nám na stránku nevošli. Pre každý projekt vyberáme tie najvhodnejšie produkty, odsúhlasené samotným majiteľom domácnosti – preto sú naše riešenia bezkonkurenčné.

Control4 inteligentná domácnosť od INTELIDOM.sk

Control4

Vlajková loď v našom portfóliu – kombinuje výkon, komplexnosť a jednoduchosť pri inštalácii inteligentných systémov.

Viac info o značke
Sieťové zariadenia Pakedge v ponuke na INTELIDOM.sk

pakedge

Prémiové sieťové riešenie špeciálne dizajnované na použitie pre audio/video a inteligentné systémy.

Viac info o značke
Triad - správa audia vo vašej inteligentnej domácnosti od INTELIDOM.sk

TRIAD

Dizajnové reproduktory, ktoré sú vyrobené na mieru do každého interiéru s kvalitou, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších.

Viac info o značke
Dizajnové zbernicové vypínače ekinex na INTELIDOM.sk

ekinex

Prémiové talianske KNX zbernicové vypínače s možnosťou úplného dizajnového prispôsobenia požiadavkám zákazníka.

Viac info o značke
KNX štandard v inštaláciách od INTELIDOM

KNX (štandard)

KNX je otvorený štandard určený na použitie pre rezidenčné a komerčné riešenia automatizácie.

Viac info o značke

amina

Neviditeľné a všesmerové reproduktory, ktoré nijako nenarušia dokonalý dizajn Vašej domácnosti.

Viac info o značke

Integra

Prémiová rada špičkových A/V produktov od spoločnosti Onkyo, určených výhradne pre zákazkové inštalácie.

Viac info o značke

AQUAVISION

Líder na trhu s vodeodolnými, zrkadlovými a do steny integrovanými televíziami, vhodné pre inštalácie do vlhkých miestností.

Viac info o značke
Výjazdy na televízie Nexus 21

Nexus 21

Šetrite miesto s elektrickými výťahmi na televízie, audio techniku či kuchynské spotrebiče.

Viac info o značke
Audiotechnika značky Niles - súčasť našich riešení inteligentných domácností

Niles

Audiotechnika, ktorá vytvára harmóniu kvalitného zvuku a splynutia s architektúrou, vhodná aj do vlhkých a vonkajších priestorov.

Viac info o značke
Inteligentná kabeláž P5 FutureNow ako súčasť našich riešení inteligentnej domácnosti

P5 FutureNow

Inteligentná elektroinštalácia P5 FutureNow, ktorej moduly okrem svetiel či tienenia ovládajú aj množstvo ďalších zariadení.

Viac info o značke
Profesionálne príslušenstvo pre audio - Planet Waves

Planet Waves

Renomovaný výrobca profesionálneho príslušenstva pre hudobníkov a audio systémy.

Viac info o značke

Máte záujem? Chcete viac info?

INTELIDOM.sk je autorizovaným a certifikovaným dílerom a inštalatérom systému Control4