OVLÁDANIE

Určite to poznáte aj Vy. V našich domácnostiach sa nachádza množstvo zariadení, s miliónom potrebných diaľkových ovládačov a s desiatkami aplikácií v našom smartfóne. Tak s tým je koniec. Dovolíme si povedať, že Control4 ovládanie inteligentnej domácnosti priviedol k dokonalosti – celú svoju domácnosť ovládate z jedného diaľkového ovládača! Poprípade môžete zvoliť dotykové panely a je len na Vás, či zvolíte jeden centrálny alebo jeden v každej miestnosti. Samozrejme každý prispôsobený potrebám v danej miestnosti!

CELÁ DOMÁCNOSŤ V JEDNOM OVLÁDAČI

Je načase zdokonaliť svoje ovládanie svojej domácnosti a centra multimediálnej zábavy, napríklad Vašej obývačky. A to s jedným jediným ovládačom!

Vďaka systému Control4 získavate neuveriteľnú moc – združiť ovládanie všetkého vo Vašej domácnosti do jedného ovládacieho zariadenia a zjednodušiť si tým prístup k čomukoľvek. Vďaka diaľkovému ovládaču NEEO (ale aj ovládaču SR-260), máte možnosť ovládať všetky svoje spotrebiče, ktoré vyžadujú diaľkové ovládanie, bez toho, aby ste museli mať poruke 10 rôznych diaľkových ovládačov. Okrem toho Vám Control4 umožňuje z toho istého ovládača ovládať aj osvetlenie, zavlažovanie, žalúzie a všetko ostatné, čo je zahrnuté vo Vašej inteligentnej domácnosti.

NEEO - dotykový ovládač inteligentnej domácnosti Control4
ZÍSKAŤ CENOVÚ PONUKU ZDARMA

VŠETKO POD KONTROLOU

Do systému Control4 je možné zakomponovať naozaj všetko. Aj staré televízie a staré spotrebiče. Ak aj neexistuje ovládač v databáze nášho systému, my si ho vytvoríme a diaľkový ovládač môžete kľudne odložiť, pretože od toho momentu získavate kontrolu nad zariadením cez univerzálne ovládanie Control4.

Ovládacie prvky inteligentnej domácnosti Control4

Veľké množstvo možností ovládania

Obrovskou výhodou systému Control4 je jeho ovládateľnosť a fakt, že Vašu inteligentnú domácnosť môžete ovládať z množstva rôznych zariadení. Môžete použiť diaľkový ovládač (či už dizajnový NEEO alebo starší SR-260), dotykové panely na stenách či na stoloch (veľkosť 7“ a 10“), ale taktiež televíziu, bezdrôtové klávesnice či zbernicové vypínače. V neposlednom rade môžete použiť Vaše mobilné zariadenia ako smartfón či tablet, s ktorými môžete svoju domácnosť ovládať z akéhokoľvek miesta na tejto planéte (v prípade, že máte aktivovanú službu 4Sight).

Prenosný ovládací panel od Control4

Viac, ako len dotykový panel

S dotykovými panelmi máte svoju domácnosť pod kontrolou z jedného miesta. Nájdete v ňom všetky miestnosti, všetky zariadenia, všetky scény či kamery, vďaka čomu ste na pár kliknutí od každej funkcie vo svojej domácnosti. Naviac môže fungovať ako vnútorná jednotka videovrátnika či ovládacia stanica bezpečnostného systému. Úplnou špičkou ľadovca je využívanie týchto panelov v rámci služby Intercom Anywhere, o ktorej sa viac dozviete po kliknutí sem.

Užite si hudbu a filmy z rôznych zdrojov.
Jedinečné a intuitívne ovládacie rozhranie zobrazené na televízii Vám umožní prakticky čokoľvek – sledovať televíziu, vybrať film z vlastného archívu či zo streamovacej služby, prehrať video z internetu, spustiť hernú konzolu alebo si naplno užívať svoju hudobnú zbierku.
Akýkoľvek Vami obľúbený obsah je na dosah ruky. je jedno, či sa chcete pozerať na futbal na satelite, 4K film z Netflixu či klipy na YouTube.
Stlmte si svetlá a zatiahnite záves priamo z gauča.
Control4 pohodlne začlení do jedného rozhrania nielen obvyklé zariadenia, ale aj rôzne streamingové služby, ako napr Netflix či iTunes.

Jednoduché ovládanie celej Vašej domácnosti, nielen multimédií

Treba podotknúť, že so systémom Control4 získavate kontrolu nad všetkým, čo si do neho začleníte. A teda ak máte doň začlenené okrem multimédií aj osvetlenie, zavlažovanie, vykurovanie, klimatizáciu, tienenie či ovládanie garážovej brány, tak ich môžete rovnako jednoducho ovládať zo všetkých ovládacích zariadení, resp. z tých, v ktorých si to nastavíte (ovládanie povolíte). Prečo by ste si to mali nastavovať? Napríklad pre dotykové panely v detských izbách alebo v hosťovskej izbe – sú veci, k ovládaniu ktorých nebudete chcieť pustiť svoje deti alebo návštevu. Jednoducho by mali ostať pod Vašou kontrolou a Vy to v rámci systému jednoduchým nastavením dosiahnete.

Diaľkový ovládač NEEO od Control4 vo farbe striebornej a čiernej

Dizajnové zbernicové vypínače ekinex – estetický doplnok či smart ovládanie?

Rovnako pohodlné ovládanie, ako bolo opísané vyššie Vám prinášajú aj zbernicové vypínače od spoločnosti ekinex, ktoré sú skvostom v našej ponuke. Okrem toho, že ponúkajú na výber materiál, ktorý je nepoškriabateľný, antibakteriálny a nezanecháva odtlačky prstov, si ich jednotlivé tlačidlá môžete naprogramovať presne podľa svojich predstáv na ovládanie čohokoľvek a aby to nebolo málo, dáme Vám ne ne vygravírovať ikony či nápisy presne podľa Vašich predstáv.

Odpoveďou na otázku teda je, že je to určite nádherný dizajnérsky doplnok, ktorý môže byť customizovaný do detailov podľa Vašich predstáv čo sa dizajnu týka (materiál, farba, gravírovanie, podsvietenie, farebné prevedenie neviditeľnej časti, počet tlačidiel, tvar tlačidiel), ale aj čo sa funkcionality týka. Tým, že si každé tlačidlo môžete naprogramovať na akúkoľvek funkciu sa Vám otvárajú možnosti neuveriteľne jednoduchého a inteligentného ovládania Vašej domácnosti a jej jednotlivých komponentov.

Máte záujem? Chcete viac info?

ZÍSKAŤ CENOVÚ PONUKU ZDARMA
INTELIDOM.sk je autorizovaným a certifikovaným dílerom a inštalatérom systému Control4