INTERCOM ANYWHERE

Predstavte si, že máte dotykové panely rozmiestnené vo viacerých miestnostiach Vašej domácnosti. Systém Control4 Vám v takomto prípade umožňuje zavolať z jedného panelu na druhý! Ba čo viac, s aplikáciou Intercom Anywhere vo Vašom smartfóne môžete pokojne zavolať domov – Váš hovor sa okamžite objaví na dotykovom paneli a môžete komunikovať! Túto super vychytávku môžete využiť napríklad na kontrolu detí či celej domácnosti!

VIDEO INTERKOM VO VYSOKOM ROZLÍŠENÍ

Dverná stanica Vám pomôže nielen zistiť, kto je za dverami, ale taktiež ju môžete využiť k prístupu do svojho domu vďaka čítačkám Bluetooth, NFC či RFID. V takom prípade Vám bude stačiť iba mobil alebo čip.

Či už chcete zistiť, kto stojí za dverami, skontrolovať spiace dieťa alebo zavolať všetkých na večeru do jedálne, s video interkomom od Control4 je to jednoduché. Všetky tieto funkcie spolu s neuveriteľne rýchlym spojením s vysokou HD kvalitou obrazu ponúka každý dotykový panel Control4.

Video interkom s prístupom cez PIN či RFID kartu, bluetooth alebo telefón
ZÍSKAŤ CENOVÚ PONUKU ZDARMA

FILMY V KAŽDEJ MIESTNOSTI

Novým trendom v domácej zábave je centralizovaný rozvod video signálu do celej domácnosti a to bez nevkusných krabičiek a káblov pri každej televízii. Takto si môžete pohodlne užiť obraz vo vysokom rozlíšení (4K HDR) v každej miestnosti. A môžete si pustiť rovnaký film alebo video na viacerých televíziach alebo naopak, každý sa môže dívať na svoj vlastný program.

Video najvyššej kvality kdekoľvek vo Vašej domácnosti s Control4

Domáce zdieľanie – multiroom streaming

Zdieľajte celú svoju filmovú knižnicu, streamované video a televízne programy po celom dome – bez nutnosti množstva krabičiek a káblov v každej miestnosti. Zlúčte všetky svoje audio a video zdroje do jedného AV rozvádzača. Zbavíte tak svoj domov zbytočných káblov a pritom získate ohromujúci obraz, vynikajúci zvuk a úžasný zážitok v každej miestnosti.

Streamovacie služby kdekoľvek vo Vašej domácnosti sú v Control4 samozrejmosťou

Všetky moderné služby pohromade

Internetové rádiá TuneIn sú súčasťou každého systému Control4. Takže si môžete vyberať z tisícov rádiových staníc a podcastov bez akýchkoľvek poplatkov.

Obľúbené hudobné služby Deezer, Spotify, Tidal a i. sú v Control4 samozrejme dostupné.

Prechádzajte filmovou knižnicou a streamovacími službami ako Netflix, HBO, iTunes či Amazon z akejkoľvek televízie, dotykového panela, telefónu alebo tabletu a samozrejme kdekoľvek v dome.

Učiace sa kúrenie samo zisťuje ako dlho trvá, než dosiahne požadovanú teplotu a podľa toho riadi jednotlivé zdroje tepla a chladu.
Teplo domova zaistí krb a jeho ovládanie – opäť Control4. Zmačknite tlačidlo romantika a užite si večer.
Podľa Vami nastaveného budíka Control4 vpustí dovnútra svetlo cez žalúzie, rolety či závesy.
Control4 podporuje presné nastavenie polohy – namiesto primitívneho držania tlačítka si pohodlne nastavíte výšku žalúzie v percentách a taktiež môžete jednoducho otvoriť, zatvoriť, ale aj len čiastočne naklopiť lamely.
Idete na terasu a sú zatiahnuté žalúzie? Stačí sa len chytiť kľučky dverí a Control4 začne žalúzie sám vyťahovať. A pokiaľ je príliš slnečno, tak Vám rovno roztiahne tienenie. Pokiaľ ale príliš fúka, tak tienenie zatiahne, aby sa nepoškodilo.

Chcete čistú inštaláciu? Alebo dokonca skrytú televíziu? Žiaden problém!

So systémom Control4 získavate priestor na čistú inštaláciu, to znamená žiadne krabičky, žiadne káble, ale hlavne žiadne zbytočné diaľkové ovládače. Všetky zariadenia budú umiestnené v racku v technickej miestnosti a diaľkové ovládače môžete rovno zahodiť. Všetko zvládne ovládať náš smart ovládač NEEO, ktorý je navyše neuveriteľným dizajnérskym kúskom.

Ak sú Vaše požiadavky ešte vyššie a nechcete vidieť ani televíziu pokiaľ ju nepozeráte, tak práve pre Vás máme výjazdy na televízie od firmy Nexus 21. Televízia skrytá v skrinke, v strope alebo v stene, ktorá sa vysunie v momente keď navolíte na ovládači sledovanie televízie zabezpečí nielen efekt, ktorým sa môžete popýšiť pred známymi, ale aj nulové narušenie dizajnu Vašej domácnosti.

Máte záujem? Chcete viac info?

ZÍSKAŤ CENOVÚ PONUKU ZDARMA
INTELIDOM.sk je autorizovaným a certifikovaným dílerom a inštalatérom systému Control4