MULTIMÉDIÁ

Ste hudbofil alebo videofil? Ak áno, Control4 je tu práve pre Vás! Ak nie, tak s Control4 sa ním stanete! Najsilnejšou konkurenčnou výhodou systému Control4 je jednoznačne audio/video distribúcia a menežment všetkých multimediálnych zariadení naprieč celou Vašou domácnosťou. Predstavte si jedno centrálne miesto, na ktorom máte umiestnené všetky zdroje, a z ktorého sa distribuuje obraz a zvuk do ktorejkoľvek hudobnej zóny či videozóny. Alebo kľudne aj do viacerých. A to sme ešte nespomenuli skryté reproduktory…oblasti dokáže naša inteligentná domácnosť ponúknuť.

HUDBA, KTORÚ SI NÁJDETE V CELEJ DOMÁCNOSTI

Zmeňte spôsob počúvania hudby – a to už navždy. Naplňte celý svoj domov hudbou alebo si naopak pustite vybranú hudbu v jednej miestnosti. Určite oceníte jednoduchosť počúvania hudby a to presne podľa Vášho želania.

Hudbu si jednoducho vyberiete na dotykovom paneli, na svojom smartfóne, tablete či dokonca na diaľkovom ovládači NEEO, ale hrať bude zo vstavaných alebo dokonca neviditeľných reproduktorov zabudovaných napríklad v strope. Získate tak skvelý zvuk a zároveň nijako nenarušíte dizajn svojho interiéru.

Hudba kdekoľvek vo Vašej domácnosti s Control4

FILMY V KAŽDEJ MIESTNOSTI

Novým trendom v domácej zábave je centralizovaný rozvod video signálu do celej domácnosti a to bez nevkusných krabičiek a káblov pri každej televízii. Takto si môžete pohodlne užiť obraz vo vysokom rozlíšení (4K HDR) v každej miestnosti. A môžete si pustiť rovnaký film alebo video na viacerých televíziach alebo naopak, každý sa môže dívať na svoj vlastný program.

Video najvyššej kvality kdekoľvek vo Vašej domácnosti s Control4

Domáce zdieľanie – multiroom streaming

Zdieľajte celú svoju filmovú knižnicu, streamované video a televízne programy po celom dome – bez nutnosti množstva krabičiek a káblov v každej miestnosti. Zlúčte všetky svoje audio a video zdroje do jedného AV rozvádzača. Zbavíte tak svoj domov zbytočných káblov a pritom získate ohromujúci obraz, vynikajúci zvuk a úžasný zážitok v každej miestnosti.

Streamovacie služby kdekoľvek vo Vašej domácnosti sú v Control4 samozrejmosťou

Všetky moderné služby pohromade

Internetové rádiá TuneIn sú súčasťou každého systému Control4. Takže si môžete vyberať z tisícov rádiových staníc a podcastov bez akýchkoľvek poplatkov.

Obľúbené hudobné služby Deezer, Spotify, Tidal a i. sú v Control4 samozrejme dostupné.

Prechádzajte filmovou knižnicou a streamovacími službami ako Netflix, HBO, iTunes či Amazon z akejkoľvek televízie, dotykového panela, telefónu alebo tabletu a samozrejme kdekoľvek v dome.

Učiace sa kúrenie samo zisťuje ako dlho trvá, než dosiahne požadovanú teplotu a podľa toho riadi jednotlivé zdroje tepla a chladu.
Teplo domova zaistí krb a jeho ovládanie – opäť Control4. Zmačknite tlačidlo romantika a užite si večer.
Podľa Vami nastaveného budíka Control4 vpustí dovnútra svetlo cez žalúzie, rolety či závesy.
Control4 podporuje presné nastavenie polohy – namiesto primitívneho držania tlačítka si pohodlne nastavíte výšku žalúzie v percentách a taktiež môžete jednoducho otvoriť, zatvoriť, ale aj len čiastočne naklopiť lamely.
Idete na terasu a sú zatiahnuté žalúzie? Stačí sa len chytiť kľučky dverí a Control4 začne žalúzie sám vyťahovať. A pokiaľ je príliš slnečno, tak Vám rovno roztiahne tienenie. Pokiaľ ale príliš fúka, tak tienenie zatiahne, aby sa nepoškodilo.

Chcete čistú inštaláciu? Alebo dokonca skrytú televíziu? Žiaden problém!

So systémom Control4 získavate priestor na čistú inštaláciu, to znamená žiadne krabičky, žiadne káble, ale hlavne žiadne zbytočné diaľkové ovládače. Všetky zariadenia budú umiestnené v racku v technickej miestnosti a diaľkové ovládače môžete rovno zahodiť. Všetko zvládne ovládať náš smart ovládač NEEO, ktorý je navyše neuveriteľným dizajnérskym kúskom.

Ak sú Vaše požiadavky ešte vyššie a nechcete vidieť ani televíziu pokiaľ ju nepozeráte, tak práve pre Vás máme výjazdy na televízie od firmy Nexus 21. Televízia skrytá v skrinke, v strope alebo v stene, ktorá sa vysunie v momente keď navolíte na ovládači sledovanie televízie zabezpečí nielen efekt, ktorým sa môžete popýšiť pred známymi, ale aj nulové narušenie dizajnu Vašej domácnosti.

Máte záujem? Chcete viac info?

INTELIDOM.sk je autorizovaným a certifikovaným dílerom a inštalatérom systému Control4