KÚRENIE, CHLADENIE A TIENENIE

Načo by nám bola inteligentná domácnosť, ak by nám nevedela zabezpečiť úplný komfort? S inteligentnými riešeniami od nás získavate kompletnú kontrolu nad vykurovaním, chladením ale aj tienením v celej svojej domácnosti. Návrat do chladného alebo prehriateho domova Vám už nikdy nebude hroziť. A čo tak komfortné prebúdzanie sa pomocou slnečných lúčov prenikajúcich cez pomaly zdvíhajúce sa žalúzie? Toto všetko je len zlomok toho, čo Vám v tejto oblasti dokáže naša inteligentná domácnosť ponúknuť.

KOMFORT, KTORÝ SI ZASLÚŽITE

Naozajstný komfort zahŕňa viac, než len nastavenie jednej teploty pre celú domácnosť. S Control4 môžete mať ideálnu teplotu a vlhkosť v každej miestnosti. A samozrejme aj čerstvý vzduch vďaka spolupráci s rekuperáciou.

 

Vaša technická miestnosť môže byť hrôzostrašne komplikovaná, ale ovládanie pohody domova bude vždy jednoduché. Zložité technológie dostanú jednoduché ovládanie. Pomocou Control4 si nastavíte teplotu, vlhkosť a mieru vetrania a systém už všetko zariadi za Vás. Užijete si taktiež osobné nastavenie – systém sa môže riadiť podľa časového harmonogramu alebo Vašej prítomnosti. Jednoducho ho zmeníte aj prostredníctvom smartfónu.

Ovládanie kúrenia v systéme Control4

KOMFORTNÉ TIENENIE

Inteligentné tienenie funguje samo. Namiesto budíka Vás prebudia príjemné slnečné lúče a Vaša obľúbená hudba. Pokiaľ nie ste doma, tak sa teplo zo slnka využije na vyhriatie domu alebo naopak sa mu v teplých letných dňoch zabráni vstúpiť.

Control4 Vám do Vašej domácnosti prináša komfort

O probléme sa dozviete skôr, ako Vám je zima

Pokiaľ sa niečo pokazí, tak sa o tom dozviete. Samozrejme, že akonáhle tečie z kohútika studená voda, takisto viete, že niečo nie je v poriadku. Ale Control4 je dátovo napojený na Vaše tepelné čepradlo, kotol, či vetraciu jednotku a vie, aký problém nastal a či nie je náhodou potrebný servisný zásah. A okamžite Vám túto informáciu pošle na mobil.

Control4 od INTELIDOM.sk

Inteligentné vetranie

Control4 zariadi, že budete mať doma vždy čerstvý vzduch (vďaka smart senzorom). Zároveň ale zbytočne nespúšťa rekuperáciu, keď to nie je potrebné (napr. keď ste na dovolenke).

Podľa farby na ovládacom paneli okamžite vidíte, či je v miestnosti čerstvý vzduch.

Učiace sa kúrenie samo zisťuje ako dlho trvá, než dosiahne požadovanú teplotu a podľa toho riadi jednotlivé zdroje tepla a chladu.
Teplo domova zaistí krb a jeho ovládanie – opäť Control4. Zmačknite tlačidlo romantika a užite si večer.
Podľa Vami nastaveného budíka Control4 vpustí dovnútra svetlo cez žalúzie, rolety či závesy.
Control4 podporuje presné nastavenie polohy – namiesto primitívneho držania tlačítka si pohodlne nastavíte výšku žalúzie v percentách a taktiež môžete jednoducho otvoriť, zatvoriť, ale aj len čiastočne naklopiť lamely.
Idete na terasu a sú zatiahnuté žalúzie? Stačí sa len chytiť kľučky dverí a Control4 začne žalúzie sám vyťahovať. A pokiaľ je príliš slnečno, tak Vám rovno roztiahne tienenie. Pokiaľ ale príliš fúka, tak tienenie zatiahne, aby sa nepoškodilo.

Control4 sa dokáže dohovoriť so všetkými výrobcami tepelnej a klimatizačnej techniky vďaka štandardizovanej komunikácii Modbus.

Okrem toho môžete priamo získavať aj meteorologické informácie, ktoré v systéme ďalej využijete. Vďaka prehľadnému časovému programu a jeho naviazanosti na zabezpečovací systém sa výrazne zjednoduší Váš život.

Ovládací panel Control4, ktorý Vám prenesie ovládanie domácnosti na jediné miesto

Máte záujem? Chcete viac info?

INTELIDOM.sk je autorizovaným a certifikovaným dílerom a inštalatérom systému Control4