BEZPEČNOSŤ

Ak sa pozrieme na inteligentnú domácnosť ako na súbor funkcií, tak určite jednou z najdôležitejších je práve bezpečnosť. S inteligentnou domácnosťou Control4 máte nielen nad všetkým kontrolu, ale získavate aj totálny prehľad o svojej domácnosti a o tom, čo sa v nej aktuálne deje. Kamery, videovrátnik, rôzne senzory či detektory – všetky tieto zariadenia Vám prinesú pokoj na duši. Nehovoriac o tom, že systém Control4 Vám posšle upozornenie vždy, keď je bezpečnosť Vás či Vašich najbližších v ohrození.

POKOJ NA DUŠI

Urobte svoju domácnosť bezpečnejšou vďaka integrácii svetiel, zámkov, zabezpečovacieho systému, kamier a záznamových zariadení do systému Control4.

S aplikáciou Control4 (vďaka službe 4Sight) môžete svoju domácnosť skontrolovať na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete. A to priamo z Vášho telefónu či tabletu.

Naviac pokiaľ odídete na dlhší čas z domu, napríklad na dovolenku, Control4 bude simulovať Vašu prítomnosť – nielen pomocou svetiel, ale taktiež zapínaním televízie či pohybom žalúzií. A to presne podľa naučeného vzorca, ktorý odsleduje z Vášho správania keď doma ste.

Systém Control4 Vás chráni v ktoromkoľvek momente, takže Vy sa môžete venovať čomukoľvek inému a svoju domácnosť si skontrolovať sporadicky
ZÍSKAŤ CENOVÚ PONUKU ZDARMA

NAPOJENIE NA PCO VĎAKA INTEGRÁCIÁM

Control4 nevyrába zabezpečovací systém, ale dokáže sa dátovo prepojiť takmer so všetkými. Vďaka tomu môžete všetky funkcie svojho zabezpečovacieho systému ovládať z Control4.

Po integrácii Vášho zabezpečovacieho systému do Control4 sa stáva dotykový panel centrom bezpečnosti vo Vašej domácnosti

Dotykový panel ako centrum bezpečnosti

Dotykové panely Vám úplne nahradia zastaralá, častokrát neprehľadné bezpečnostné klávesnice. Dokážu taktiež využívať zvukové upozornenia v prípade, že sa niečo deje.

Prehľad nad bezpečnosťou vo Vašej domácnosti máte vďaka službe 4Sight odkiaľkoľvek

Prehľad odkiaľkoľvek

Dostávajte upozornenia na telefón, keď dôjde k nečakanej udalosti. Či už ide o únik vody, narušenie domova alebo napríklad len keď deti dorazia domov. S Control4 máte jednoducho celú svoju domácnosť pod kontrolou.

Zamknite dvere, vypnite svetlá a zabezpečte domácnosť jedným tlačidlom.
Skontrolujte deti, bez ohľadu na to, či ste na inom poschodí alebo na inom mieste vo Vašej domácnosti.
Pozrite sa na živý obraz z kamier.
Otvorte nadiaľku dvere či bránku kuriérovi či servisnej firme. Alebo im môžete priradiť dočasný bezpečnostný kód.

Samozrejmosťou systému Control4 je integrácia kamerového systému či videovrátnika.

Prehľad o Vašej domácnosti a o okolí Vášho domu získavate nielen vďaka upozorneniam v aplikácii. Dôležitou súčasťou systému Control4 je implementácia kamerového systému. Vďaka kamerám si môžete v aplikácii jednoducho skontrolovať, či je u Vás všetko v poriadku poprípade zareagovať na hlásenie o narušení a skontrolovať, kto Vám práve chodí po dvore alebo sa pokúša vniknúť zadnými dverami. Alebo jednoducho skontrolovať, či párty, ktorú organizujú Vaše deti, zakiaľ ste na dovolenke, má správne grády 🙂

Kamerový systém ako integrálna súčasť Control4

Máte záujem? Chcete viac info?

INTELIDOM.sk je autorizovaným a certifikovaným dílerom a inštalatérom systému Control4