Danalock V3 Inteligentný zámok Bluetooth s cylindrickou vložkou

POLELOCK-V3-BT-CYL-612

Nový produkt

Danalock V3 je inteligentný dverový zámok.

Táto verzia podporuje protokoly Bluetooth.

Pracuje samostatne cez Bluetooth.

Ideálne riešenie pre zdieľané bývanie, ako napríklad Airbnb, ale aj pre hotely.

Cylindrická vložka je súčasťou balenia.

Prečítajte si podrobný popis nižšie. 

Viac detailov

183,08 € s DPH

-8%

199,00 € s DPH

Detaily

Upozornenie: Cylindrická vložka je súčasťou balenia.

Keď inteligentný zámok, tak Danalock

Táto nová verzia inteligentného zámku od spoločnosti Danalock je produktom, ktorý udáva štandardy v oblasti inteligentných zámkov. Jeho súčasťou je okrem vylepšeného dizajnu, menších rozmerov, odolnejšieho prevedenia hlavne aj inovácia bezpečnosti a technologickej vyspelosti prevedenia tohto produktu.

Ideálny produkt pre zdieľané ubytovanie či hotely

Predstavte si, že zdieľate ubytovanie, ale je pre Vás neefektívne riešiť osobné predanie a odovzdanie kľúčov. S Danalock V3 tento problém nemáte! Vy ako vlastník Vášho Danalock inteligentného zámku môžete udeľovať dočasný prístup cez vybraný zámok konkrétnej osobe a to prostredníctvom správy či emailu. Naďalej máte prehľad o tom, kedy bol daný kľúč použitý a teda získavate dodatočnú kontrolu nad Vašou nehnuteľnosťou.

Majte pod kontrolou svoju domácnosť, ale aj svoje deti

S inteligentným zámkom Danalock V3 máte neustálu kontrolu nad tým, kto a kedy vstupuje do dverí. Kontrolujte kedy (a či vôbec) sa Vaše deti vrátili zo školy, či kedy skončil ich nočný výjazd. Danalock Vám všetko oznámi. Okrem toho, že každý člen rodiny má svoj vlastný prístup cez inteligentný zámok, dokážete udeľovať časovo alebo početne obmedzené prístupy, napríklad pre upratovačku či kuriéra.

S Danalockom deťom nehrozí strata kľúča či zabudnutie vstupného kódu. Okrem prehľadu o použití tak získavate aj informáciu o tom, či posledný člen rodiny, ktorý práve opustil Vašu domácnosť, nezabudol zamknúť dvere a poprípade nastaviť scénu tak, aby sa po odchode posledného člena domácnosti zámok automaticky zamkol.

Vďaka TwistAssist funkcii sa dvere odomknú alebo zamknú veľmi jednoducho - len pootočíte zámkom do strany a ten zamkne alebo odomkne dvere sám.

Interoperabilita

Interoperabilita bola vždy základným kameňom produktov spoločnosti Danalock. V3 je zďaleka najrozšírenejšia a najpružnejšia dostupná platforma a stanovuje nové štandardy v interoperabilite s viacerými platformami.

Bezpečnostný čip na vysokej úrovni a AES 256

Danalock V3 je vybavený špeciálnym čipom TPM, ktorý zvládne všetky bezpečnostné aspekty. Čip ukladá šifrovacie kľúče s mimoriadne vysokou úrovňou bezpečnosti. Všetky kľúče sú vymieňané bez akýchkoľvek súkromných informácií, ktoré opúšťajú čip. Spojenia medzi telefónom a zariadením Danalock V3 sa vykonávajú podobne ako TLS 1.2, ktorý používajú banky a bezpečnostné systémy po celom svete. Vysokú úroveň bezpečnosti potvrdili spoločnosti ako Apple, Amazon, Google Nest a mnoho ďalších.

Platforma Danalock podporuje všetky možnosti integrácie pre aplikácie tretích strán.

K dispozícii sú plne zdokumentované SDK a rozhranie API. Danalock V3 môžete integrovať do svojej vlastnej komerčnej platformy s existujúcou mobilnou aplikáciou, podnikovou aplikáciou alebo rezervačným systémom.

Danalock V3

Danalock V3 - návod na inštaláciu (EU)

Danalock V3 - výmena batérií

Danalock V3 - odstránenie

Danalock V3 - reset

Technické detialy

Technológia Bluetooth 4.0 (BLE) Verzia
Materiál eloxovaný hliník / ABS
IoT Bezdrôtová komunikácia
Napájanie Batérie: 4x CR123
Typ použitia Vnútorné
Trieda krytia IP20
Rozmery 59x59mm
Hmotnosť 195g

12 ďalších produktov v rovnakej kategórii: