Dovoľte, aby sme sa Vám v krátkosti predstavili

Logo intelidom.sk - informácie o nás

iNTELiDOM.sk je spoločnosťou, ktorá ponúka bezdrôtové riešenia inteligentných domácností a komerčných priestorov. Ponúkame na predaj jednotlivé moduly, ponúkame ich inštaláciu, ale aj komplexnú realizáciu inteligentných domácností.

Naša spoločnosť sídli v Trenčíne, avšak inteligentné domácnosti realizujeme v rámci celej Slovenskej republiky. Taktiež prijímame objednávky na realizácie od zákazníkov z Českej republiky. Momentálne nemáme žiaden showroom, keďže sme sa doteraz prednostne zameriavali na realizáciu riešení pred predajom jednotlivých komponentov, ale nie je vylúčené, že práve v Trenčíne časom nevznikne showroom bezdrôtovej inteligentnej domácnosti. Ak však máte záujem o nákup jednotlivých komponentov, neváhajte využiť náš eshop, v ktorom nájdete širokú ponuku modulov inteligentnej domácnosti.

Výhodou nami ponúkaných produktov a riešení je hlavne ich jednoduchosť inštalácie, modularita celého systému a aj nižšia finančná náročnosť.

Aj keď sa často stretnete s názorom, že káblové riešenie je oveľa lepšie, my sme k tomuto výroku skeptickí a v dnešnej dobe a pri dnešnom vývoji máme skôr názor, že bezdrôtové riešenia sú tým, čo sa stane v budúcnosti štandardom.

 

   

 Prečo by ste mali zvoliť inteligentnú domácnosť od nás?

Kliknite sem a dozviete sa základné výhody bezdrôtovej inteligentnej domácnosti, ktorú Vám ponúkame.

   

   Zaujíma Vás cena?

Ak Vás zaujíma približná cena inteligentných domácností, aby ste si spravili obraz o tom, koľko by Vás mohla stáť realizácia smart domácnosti vo Vašom dome či byte, kliknite na tento odkaz.

   

   Chcete si objednať realizáciu inteligentnej domácnosti od nás?

V prípade, že si chcete objednať realizáciu inteligentnej domácnosti od nás, kliknite sem. Pripravili sme pre Vás základné realizačné balíky pre rozličné veľkosti a typy domácností.